Hakkımızda

 

2010 yılında kurulmuş olan Ömer Selman CİPLİ mühendislik en büyük gücünü sabırlı, kararlı ve istikrarlı duruşundan almaktadır. Kurumumuzun güvencesi çevresinden aldığı ōzgüven, çalışanlarından aldığı destek, üstün performanslı yōnetim anlayışı, sağlam adımlarla büyüme gücü ve gelişen teknolojiyi yakalaması olmuştur.  Bu anlayışla  yıllardır tüm zorluklara rağmen pes etmeden kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen firmamız projelendirme, inşaat, hafriyat, madencilik, çimento sektörü, mühendislik ve müşavirlik, değerleme çalışmalarıyla Türkiye´nin ōnde gelen firmalarından birisi olmayı sürdürmektedir.   

 

Ülkemizde ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojik entegrasyonu sağlamak, çalışma konularıyla ilgili yeni sistem ve teknolojileri üstlendiği projelerde kullanmak, iş sağlığı ve iş güvenliğini en üst seviyede tutmak, bu alanlarda birikim sahibi insanlar yetiştirmek Ömer Selman CİPLİ mühendislik ´in başlıca amaçları arasındadır. Bu amaçlarla ihtiyaç duyulan yeni proje ve hizmet alanlarının araştırılması, oluşturulması, mevcutların iyileştirilmesi ile dünyadaki teknolojik gelişmelerin izlenerek entegrasyonun sağlanması çalışmaları yürütülmektedir.

Ömer Selman CİPLİ mühendislik; teknik olarak kusursuz, aynı zamanda ekonomik ve çevreye uyumlu tasarımlarıyla üstlendiği projelerde işveren ve idarelerin beklentilerini aşmayı, yenilikçi ve dinamik ekibiyle sürekli daha iyisini aramayı politika olarak benimsemiştir.

 

Ömer Selman CİPLİ mühendislik; kurulduğu tarihten itibaren Türkiye nin kurumsallaşmış firmalarına işler yapmış, tamamlamış ve halen devam etmektedir. İş yapmakta ve tamamlamakta olduğumuz  şirketler 

-          Oyak Ermaden Madencilik San. Tic. A.Ş.

-          Çimentaş Elazığ Çimento

-          İzmir Endüstriyel Mineraller A.Ş

-          Eskişehir Çimsa Çimento Fabrikası (Alt Taşeron)

-          Limak Gaziantep Çimento Fabrikası

-          Kolin İnşaat A.Ş.

-          Devlet Taahhüdü işler

-          Düzce Belediyesi (Yeypaş A.Ş. Şirketi)

-          Mühendislik Hizmetleri

Konusunda en iyi mühendislik yazılımlarına sahip olan Ömer Selman CİPLİ mühendislik, yetişmiş personeliyle teknolojiyi en iyi şekilde takip etmekte ve kullanabilmektedir. 

Elmas Yol İnşaat, ÖSC Mühendislik firmasıdır.

Copyrigt © 2022 ÖSC Mühendislik ® | Tüm hakları saklıdır. Kayısı Web İnternet Hizmetleri